دانلود کتاب خارجی | خرید کتاب از آمازون | آموزش دانلود کتاب خارجی دانلود کتاب خارجی به صورت کاملا رایگان (جدیدترین سایتها اضافه شدند- ابدیت 2020)

دانلود کتاب خارجی و انگلیسی به صورت رایگان

دانلود کتاب خارجی با لایب سان

دانلود رایگان کتاب خارجی با لایب سان

دانلود رایگان کتاب خارجی، دانلود کتاب از آمازون، دانلود کتاب از گوگل بوک آپدیت ۲۰۲۰٫ صد در صد اورجینال.

مقدمه

در این پست قصد داریم که نحوه دانلود رایگان کتابهای خارجی را به شما همراهان عزیز آموزش دهیم. با مطالعه فقط همین آموزش ساده بسادگی تمامی کتابهای مورد نیاز خودتان را می توانید تهیه کنید. پس با ما همراه باشید.

یکی از موانع عمده که برای همه ماها که در حال تحقیق و پژوهش هستیم رخ می دهد پیدا کردن منابع خارجی هست و یکی از با ارزش منابع کتابها هستند که حاصل سالها زحمت یک محقق می باشد. متاسفانه در ایران امکان تهیه این کتابها فراهم نیست ولی پژوهشگر باید از هر راهی و روشی دست به کار شود و کتابهای مورد نیاز خود را تهیه کند.

لایجن و سایتهای مرتبط با آن

برترین سایت دانلود رایگان کتابهای خارجی قعطا و بلاشک سایتهای روسی هستند. که مهمترین آنها سایت لایبجن است. این سایتی است که بعد از تعطیلی گیگاپدیا به سرعت تاسیس شد و مجموع عظیم کتابها را جمع آوری کرده است. شمار کتابهای موجود در لایبجن بالغ بر ۵ میلیون کتاب است. شما می توانید اکثر کتابهای انگلیسی، آلمانی، فرانسوی روسی و حتی زبانهای نام آشنای دیگر را در کسری از ثانیه دانلود کنید.

سایت اصلی لایبجن با دامنه لایبجن است ولی این سایت فروع مختلفی دارد

نمایایی از سایت لایبجن را مشاهده می کنید:

دانلود رایگان کتابهای خارجی لایبجن

شما با وارد شدن به سایت لایبجن به سادگی می توانید سرچ کنید و موراد مورد نیاز خودتان را دانلود کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

سایت سرچ لایبجن  http://gen.lib.rus.ec/

سایت اصلی لایبجن    http://185.39.10.101/

سایت میرور لایبجن  https://libgen.pw/

 سایت میرور لایبجن     http://b-ok.org/

سایت میرور لایبجن  http://en.bookfi.net/

با همین سایتها شما می توانید ۹۴ درصد نیازهای خودتان را برطرف کنید. فقط دقت کنید چون این سایت بسیار گسترده است ممکن است کتابها را با یک سرچ ساده پیدا نکنید. بنابراین توصیه می شود کتاب مورد نظر خود را به روشهای مختلف سرچ کنید. مثلا اول با عنوان اصلی سرچ کنید اگر نشد عنوان فرعی و اگر باز هم نشد از طریق شابک یا نویسنده سرچ کنید.

پی دی اف درایور

سایت پی دی اف درایور که به تازگی وارد کتابهای رایگان شده هم ذکرش خالی از لطف نیست هر چند برخی از کتابها فقط آرشیو شده اند و قابل تهیه نیستند. ولی بعضا کتابهای نایاب و خوبی هم در آن مشاهده شده است.

پی دی اف درایور یک موتور سرچ کتاب الکترونیک است که روزانه کتابهای زیادی را از اینترنت جمع آوری و آرشیو می کند. شما به عنوان یک محقق و جستجوگر می توانید از این سایت دانلود کنید. به سادگی.

pdfdrive.net

اسکرایبد

اسکرایبد

دانلود کتاب از اسکرایبد

سایت اسکرایبد هم یکی از سایتهای که تمامی منابعش به صورت رایگان نیست ولی می توانید با فوت و فنهایی اسناد مورد نیاز را دانلود کرد.

این سایت ۷۰ میلیون سند دارد که روز به روز هم به حجم آنها افزوده می شود.

نکته مهم این سایت که باعث افزایش کتابهاش شده است اشتراک مخاطبان هست. یعنی مخاطبان می توانند کتابهای و اسناد که دارند را به اشتراک بگذارند.

http://scribd.com

سایت Issuu

 دانلود رایگان کتاب خارجی

این وب سایت هم همانند اسکرایبد می باشد که می توانید به آپلود فایلها و اسناد خود بپردازید ولی بیشتر تخصص این وب سایت پاورپوینت می باشد. ولی باز هم در این سایت می توانید هزاران کتاب الکترونیک پی دی اف پیدا کنید پس حتما در سرچ خود از این سایت قافل نشوید
آدرس سایت Issuu = https://issuu.com/

پروژه گوتنبرگ

یکی از قدیمترین کتابخانه الکترونیک در جهان گوتنبرگ است که با توجه به این که قوانین کپی رایت را به شدت رعایت می کند فقط کتابهای قدیمی در این کتابخانه دیجیتال موجود است.

https://www.gutenberg.org/

سایت آرشیو

البته سایت آرشیو فقط برای کتاب نیست ولی کتابهای بسیار نایابی را می توان درونش پیدا کرد. فقط کافی است کتاب مورد نظر را داخلش سرچ بفرمایید و به سادگی کتاب مورد نظر را یافته و دانلود بفرمایید

https://archive.org/

 

ایبوک فور اکسپورت

سایت عالی برای دانلود کتاب خارجی البته بیشتر کتابهای رمان و داستان داخلش وجود دارد. کتابها هم اکثر به آپلودسنترهای دیگر وصل می شوند و منابعی داخل سایت خودشان در دسترس نیست.

https://ebook4expert.org/

سایت های دیگر

سایت بعدی در حدود ۵۰۰۰ ایبوک.

http://www.freebookspot.com/

سایت بعدی برای دانلود ایبوک: یک منبع آنلاین برای دریافت کتاب الکترونیکی رایگان، منابع کتاب و منابع و کتاب های الکترونیکی است. علاوه بر کتابهای رایگان، شما همچنین مجلات که شما می توانید با عضویت در آن دانلود کنید.

http://www.free-ebooks.net/

سایت بعدی: کتاب های الکترونیکی رایگان برای Android، iPod یا کتاب خوان خود را فراهم می کند. این سایت در حدود ۲۱،۲۸۲ کتاب در دسترس ارائه داده است و همه آنها رایگان است!

http://manybooks.net/

اوپن لایبراری سایت دیگر است که ۱ میلیون ایبوک را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

https://openlibrary.org/

سایت های تورنت که در آنها به وفور کتاب وجود دارد:

http://www.ebooks-share.net/

https://kat.cr/ideabox/show/ebook-categories/

http://bitsnoop.com/browse/other-ebooks/

http://extratorrent.cc/category/2/Books+Torrents.html

http://ebookee.org/

سرچ کاستوم اختصاصی لایب سان

این SCE هم ساخته خودمون است که ۵۱۲ تا سایت رایگان را درش گنجاندیم شما می توانید به سادگی در ۵۱۲ سایت رایگان سرچتون را انجام دهید:

https://cse.google.com/cse/publicurl?cx=009229422487877749980:588jjbh31dg

این SCE هر روز آبدیت می شود و سایتهای جدیدی که رایگان باشند به آن افزوده می شود کاری از سایت لایب سان می باشد برای راحتی کار شما انجام شده است.

چنانچه کتابی با هیچ کدام از روشهای فوق قابل تهیه نبود یعنی کتاب شما به رایگان در اینترنت هنوز به اشتراک گذاشته نشده است. در این صورت کافی است با ما تماس بگیرید تا در عرض چند ساعت کتاب براتون تهیه شده و ارسال شود.

برای دریافت کتابهای مورد نیاز خود وارد سایت ما شوید و از قسمت داشبرد درخواست خود را ثبت کنید تا چند ساعت بهتون اطلاع دهیم.

https://libsan.ir/

البته تیم تخصصی لایب ساندانلود کتاب خارجی امکان سرچ بیش از ۸ میلیون کتاب الکترونیک را فراهم کرده است. که با یک سرچ می توانید کتاب مورد نظرتون را به سادگی پیدا کنید. حتی از قسمت موضوعات می توانید به سرچ موضوعی کتابهای جدید و نایاب بپردازید.

دانلود کتاب خارجی

خرید کتاب از آمازون

به این پست امتیاز دهید.
بازدید : 44,649 views بار دسته بندی : دانلود رایگان خارجی ، دانلود رایگان کتاب تاريخ : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ به اشتراک بگذارید :