دانلود کتاب خارجی | خرید کتاب از آمازون | آموزش دانلود کتاب خارجی انواع رایج کتابهای الکترونیک - خرید کتاب از آمازون | دانلود کتاب خارجی | وبلاگ لایب سان

 

فرمت DOC:

داک یک فرمت فایل اسناد است که به طور مستقیم توسط چند خواننده کتاب الکترونیکی پشتیبانی می شود. از مزایای آن به عنوان فرمت ایبوک این است که می توان آن را به راحتی به سایر قالب های ایبوک تبدیل کرد و آن را بازنشر کرد. این قالب با استفاده از نرم افزار Microsoft و هر چند برنامه دیگر به راحتی قابل ویرایش است. توجه داشته باشید که قالب از زمان انتشار اولیه خود چندین بار تغییر کرده است ، و مشکلات بیشماری بین نسخه های مختلف و برنامه های مختلف که سعی در خواندن / نوشتن قالب دارند وجود دارد.

فرمت DOCX:

یک فرمت فایل اسناد است که به طور مستقیم توسط معدود خوانندگان کتاب الکترونیکی پشتیبانی می شود. از مزایای آن به عنوان فرمت ایبوک این است که می توان آن را به راحتی به سایر قالب های ایبوک تبدیل کرد و آن را بازنشر داد. به راحتی قابل ویرایش است.

فرمت Epub:
فرمت .epub یا OEBPS یک استاندارد فنی برای کتابهای الکترونیکی است که توسط انجمن بین المللی نشر دیجیتال (IDPF) ایجاد شده است. قالب EPUB به عنوان یک قالب الکترونیکی کتاب الکترونیکی مستقل از فروشنده ، محبوبیت خاصی کسب کرده است. این فرمت را می توان توسط Kobo eReader ، دستگاه های BlackBerry ، برنامه iBooks اپل که در رایانه های Macintosh و دستگاه های iOS اجرا می شود ، برنامه Google Play Books که در دستگاه های Android و iOS اجرا می شود ، Barnes & Noble Nook ، Amazon Kindle Fire ، [۳] Sony Reader ، BeBook ، Bookeen Cybook Gen3 (با سیستم عامل v2 و بالاتر) ، Adobe Digital Edition ، Lexcycle Stanza ، FBReader ، PocketBook eReader ، Aldiko ، افزودنی موزیلا Firefox EPUBReader ، Lucifox ، Okular و سایر برنامه های خواند.

 

 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_e-book_formats

به این پست امتیاز دهید.
بازدید : 55 views بار دسته بندی : Uncategorized تاريخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ به اشتراک بگذارید :