دانلود کتاب خارجی | خرید کتاب از آمازون | آموزش دانلود کتاب خارجی خرید کتاب از آمازون با یک کلیک - خرید کتاب از آمازون | دانلود کتاب خارجی | وبلاگ لایب سان

خرید کتاب آمازون با یک کلیک

خرید کتاب آمازون

خرید کتاب از آمازون با یک کلیک

یکی از عظیم ترین کتابخانه های آنلاین سایت آمازون است. آمازون علاوه بر کتابهای هارد کپی یا چاپی ایبوک هم ارائه می دهد. ایبوک های آمازون در فرمت واحد کیندل ارائه می شود که فقط بر روی نرم افزار های خود شرکت آمازون خوانده می شود.

از مزایای خرید کتاب ایبوک از آمازون نسبت به کتاب چاپی: خرید کتاب هارد کپی از آمازون با توجه به محدودیت های موجود هم در ایران و هم با توجه به محدودیت های خارجی با مشکل روبه رو است به طوری که چنانچه بررسی کنید خواهید دید که خرید یک کتاب کمتر از ۱۰۰ صفحه و ارسال به ایران هزینه بسیار سنگینی در بر دارد.

این مشکل حتی وقتی روشن می شود که برای بعضی از علوم ممکن است مهلک باشد بعضی از علوم و بعضی از کتابها هر سه ماه ویرایش جدیدی از کتاب می آید و کتاب قبلی عملا منسوخ می شود. علاوه بر هزینه سنگین کتاب بعد از دو الی سه ماه به دست شما می رسد. شما می توانید با تهیه کتابهای ایبوک علاوه بر صرف جویی وقت و انرژی هم از نظر وقت و هم از نظر اقتصادی صرفه جویی کنید.

 

در سایت لایب سان شما می توانید کتابهای آمازون را به راحتی خریداری کنید و حتی کتابهایی که هنوز چاپ نشده است را به صورت کیندل بخرید. این یک مزیت فوق العاده ویژه است. چنانچه به منابع روز نیاز دارید شاید نتوانید کتابهای روز خودتان را از سایت های رایگان دانلود کتاب که پیش از این در سایت لایب سان به آنها اشاره کردیم پیدا کردنید چرا که این سایت ها فقط کتابهای قدیمی را انتشار می دهند یا به نوعی فقط کتابهای قدیمی و بعضا جدید به اشتراک گذاشته می شود.

در سایت لایب سان با هدف کمک به هموطنان ایرانی پایه ریزی شده است. و بنابر هدف و خط مشی خودش توانایی خرید تمامی کتابهای آمازون را دارد. شما می توانید برای خرید کتاب از آمازون در  قسمت سفارش درخواست دهید.

 

خرید کتاب از آمازون با یک کلیک

 

 

چرا لایب سان را برای خرید کتاب آمازون انتخاب می کنیم؟

۱- لایب سان فقط منابع اورجینال را برای شما خریداری خواهد کرد. خرید به صورت مستقیم از سایت آمازون ارائه خواهد شد.

۲- لایب سان ورژن اصلی کتاب آمازون را در فرمت های اصلی AZW3, AZW4, MOBI, HTMLZ را به شما ارائه خواهد داد.

۳- همراه با منبع اصلی پی دی اف تبدیل شده را هم بعد از خرید کتاب آمازون ارائه خواهد داد.

۴- با توجه به رقابتی بودن سایت لایب سان. ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت نسبت به رقبا.

۵- توانایی خریداری گران قیمت ترین کتابهای آمازون در نازلترین قیمت.

۶- فرایند خرید کتاب کمتر از چند ساعت. برای کتابهای ارزان قیمت کمتر از یک ساعت.

۷- پشیبانی تیکت، و تلگرامی خیلی سریع به شما پاسخ داده خواهد شد.

۸- خرید کتاب از آمازون تنها یک نمونه از کارهای تیم لایب سان می باشد. ما تقریبا تمامی منابعی که به صورت دانلودی است را می توانیم برای شما خریداری کنیم. منابع آکادمیک، مقالات، استاندارها و ریپورتها، منابع صوتی و تصویری آکادمیک.

۹- لایب سان علاوه بر تهیه منابع و کتابهای آکادمیک می توانید تمامی منابع عمومی شامل رمانها یا کتابهای کودک را برای شما خریداری کند.

۱۰- ضمانت برگشت وجه بدون چون و چرا در صورت عدم رضایت مشتری.

 

 

چگونه می توانید برای خرید کتاب از آمازون اقدام کنید؟

شما می توانید از طریق قسمت تیکت درخواست کتاب یا از طریق پیشتیبانی تلگرام درخواست شما را برای ما ارسال کنید. همکاران ما پس از بررسی کتاب به سرعت به شما پاسخ خواهند داد.

 

Email= libsan.ir [AT] gmail.com
Site: https://libsan.ir/
Phone: 0937—۵۸۹۶۸۵۷
Id: @Drlibsan
Channel: @libsan

Robat:@libsan_bot

 

در صورت تمایل به دانلود رایگان کتاب از امازون کلیک کنید.

در صورت تمایل به دانلود رایگان کتابهای خارجی با ربات تلگرام کلیک کنید.

 

 

خرید کتاب از آمازون با یک کلیک برای شما:

خرید کتاب از آمازون با یک کلیک

 

 

خریدن قانونی کتاب از آمازون

به این پست امتیاز دهید.
بازدید : 233 views بار دسته بندی : Uncategorized تاريخ : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ به اشتراک بگذارید :